Ara 26, 2019 Minecraft oynama

Hexxit nedir ?

Minecraft Hexxit Nedir?
Minecraft Sunucu Kurma
Hexxit, temel olarak technic launcher tarafından yayınlanan en ünlü mod paketlerinden birisidir. Mod paketi içerisinde Tinkers Construct’dan Asghar Shield gibi bir çok mod bulunmaktadır.

Peki Hexxit Nasıl bir Oynanış Stiline Sahiptir?

Klasik bir minecraft oyununa nazaran, epey bir zorlayıcı oynanışa sahip olan Hexxit’de, kuleler, kaleler ve zindanlar sizi bekliyor. Bu var olan yerlerde değişik türden yaratıklarla mücadele ediyorsunuz.

Minecraft Hexxit Nasıl Kurulur?

Minecraft Hexxit‘i bilgisayarınıza kurabilmeniz için, http://www.technicpack.net/download adresine gidip, işletim sisteminize uygun olan, Technic Launcher’ı indirmeniz gerekiyor. İndirme işleminiz tamamlandığında, kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapıp, yan sütun üzerinden Hexxit’i seçerek kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Biraz daha bilgi vermek gerekirse, şu zaman kadar bütün minecraft alemi tarafından en çok sevilen moddur.Anlık olarak neredeyse minecraft oynayan insanların %50sinin bu modu indirip oynadığını belirten bazı kaynaklar var.Bu alem öyle garip bir alem ki istediğiniz kılıçları istediğiniz kalkankarı neredeyse hayalinizden geçen ne kadar fantastik şeyler varsa bu modda bulunuyor.

Minecraft Sunucu Kurma

Bu ilginç paket hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaya ne dersin? Hexxit ismini verdiğimiz bu paket 1.5.2 oyun sürümünde sorunsuz çalışmaktadır. Minecraft’ın çok eski bir sürümü olsa dahi oyundan rahatlıkla zevk alabileceğinizi söyleyebilirim. Bahsettiğimiz bu paketin içerisinde tam olarak 55 adet farklı mod bulunuyor. Bahsettiğimiz bu paketi bilgisayarınıza çok rahat bir şekilde yükleyebilmek için 198 MB yer olması sizin için yetecektir. Bununla birlikte bu paket içerisinde yalnızca tek kişilik oyun modu bulunmuyor. Sizinde tahmin ettiğiniz gibi Hexxit paketi içerisinde çok oyunculu modu oyun bulunuyor.

Minecraft Sunucu Kurma

Herkes için bu modu kullanmak ücretsizdir, peki premium sahibi olanlar ne yapabilir?
Bazı premium sunucular var bu sunuculara girip hexxit zevkini sınırsız düzeyde yaşayabilirsiniz.

Hey hey dur gitme hemen, daha sana minecraft sunucunu kurmak için harika bir hosting göstereceğim.Evet onun adı BATİHOST.
Oraya gitmek için hemen bana tıklaman gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir