Kas 11, 2019 minecraft server kurma

Minecraft Sunucusu Açmak

Minecraft aylık 90 milyondan fazla kişi tarafından açık dünyada yaratıcı bir şekilde oynanan bir oyundur. Minecraft’ı arkadaşlarımız ya da diğer kişilerle beraber oynayabiliriz. Oyun deneyimini geliştirip sosyalleşmek isteyen kişiler minecraft sunucuları aracılığı ile diğer kişilerle aynı dünyada oynayabilmektedir.

Arkadaşlarınız veya internetteki diğer oyuncularla aynı minecraft dünyasında beraber oyun oynayabilmek için başkaları tarafından yönetilen bir minecraft sunucusu bulup o sunucuya katılmaniz gerekiyor. Ancak kendinize özel, sizin tarafından yönetilen ve içeriği isteklerinize göre belirlenen minecraft sunucuları açabilirsiniz. Ayrıca açacağınız minecraft sunucusunda yapacağınız oyun içi satışlarla gelir elde edebilirsiniz.

Minecraft sunucusu açmak istiyorsanız öncelikle profesyonel şirketlerden destek almanız gerekir. Minecraft hosting veya oyun sunucusu sağlayıcıları, minecraft server açmak isteyenler için minecraft sunucu kiralama desteği veriyor. Sunucu kiralamak için yerli firmalara güvenmek en iyisi. Çünkü Türkiye lokasyonlu sunucular, canlı destek ve ödeme konusunda kolaylıklar minecraft sunucu açma sürecinde size oldukça kolaylık sağlayacaktır. Ülkemizde Batıhost minecraft server kiralama işini oldukca profesyonel ve kaliteli şekilde yapan bir firmadır.

Ülkemizde 40 binden fazla Minecraft sunucusu satan Batıhost minecraft sunucu kiralama işlemlerinde bütçenize uygun sunucu kiralama paketlerinden birini seçtikten sonra size sadece bir sunucu değil; saldırı koruması, teknik destek, uygun fiyat ve Türkiye lokasyonu avantajlarının yani sıra mobil ödemede komisyon almaması, sunucunuzun ücretsiz bir şekilde reklamının yapılması ve diğer pekçok özelliği ile bir Minecraft sunucu kiralama firmasında bulunması gereken her özelliği sağlayarak minecraft server kurmak isteyen kişilere büyük kolaylık sağlamaktadır.

Örnek vermek gerekirse antiddos (minecraft bot koruması) ve DDos koruması (Voxility) olmayan ya da koruması zayıf bir firmadan aldığınız bir minecraft sunucusu kiralamaniz durumunda kötü niyetli kişiler tarafından yapılan saldırılar ve atılan botlar sebebiyle kullanılmaz hale gelecektir. Batıhost gibi saldırı koruması ve teknik desteğe sahip sunucu kiralama firmalarından kiralanan sunucular ise sizin emeğinizi ve sunucunuzu koruyacaktir.

Güzel bir Minecraft sunucu açmak için ayrıca plugin paketlerine sahip olmanız gerek. Batıhost, en uygun başlangıç paketlerinde bile Skyblock, survival, faction türlerindeki sunucularınız için hazır plugin paketleri verecektir. Hazır paketler sunucunuzu açmak için ihtiyacınız olan pluginlerin sizin icin toplanmış halidir. Eğer böyle bir pakete sahip değilseniz internette araştırmalar yapmalı, pluginleri toplamalı ve düzenlemelisiniz. Bu teknik bilgi ve tecrübe isteyen bir iştir ve yanlış yapılırsa kendi paketleriniz hatalar içerebilir. Batıhost hazır plugin paketi ise profesyonel kişilerce hazırlanmış kaliteli bir pakettir. Bu paketler ve Batıhost teknik desteği sayesinde hayalinizdeki minecraft sunucusunu sandığınızdan çok kolay, ucuz ve hızlı olarak açabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir